İnşaat
İnşaat

1969 yılında kurulan Yüktaşlar, Yükçü Grubun temel taşını oluşturan ilk Yükçü şirketidir. Özellikle otel, konut, iş ve alışveriş merkezi gibi büyük çaplı projelerden edindiği önemli deneyim ve gerek özel taahhütlerinde, gerekse devlet taahhütlerinde kazandığı üstün başarı, sektörünün uzman kuruluşlarından biri olarak tanınmasını sağlamıştır. Ayrıca Yükçü Grup İnşaat Antalya Lara bölgesinde 110 konutluk projesini bitirip alıcılara sunmuştur. Şuan Ataşehir Şerifali’deki 14+16+22 dairelik toplam 3 proje tamamlanmış ve teslim edilmiştir. YÜKÇÜ GRUBU kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kalite
Kalite

Depreme dayanıklı bina, uzun ömürlü malzeme, sağlıklı yapı ve denetimli işçilik ile ÜRÜNDE KALİTE, projeleri erken tamamlama prensibi, teslim sonrası sürdürülen hizmet, yatırımcısına kazandıran satış ve fiyatlama politikası, üst düzey müşteri memnuniyet hedefi ile HİZMETTE KALİTE, tüm mevzuat şartlarının karşılanması ile HUKUKA UYGUNLUKTA KALİTE, her türlü önlemin alınması, gerekli tüm eğitim, duyuru ve bilinçlendirme faaliyetlerinin yürütülmesi ile ÇEVRE GÜVENLİĞİ VE İŞ SAĞLIĞINDA KALİTE, unsurları ile işe çok boyutlu kalite anlayışıyla yaklaşmaktadır.

Turizm
Turizm

Tatil Keyfi Yükçü Grup Otellerinde: Turizm, Yükçü Grubun faaliyetlerini sürdürdüğü önemli yatırım sektörüdür. Firmamız bünyesinde Antalya Lara'da Adalia ve Club Hotel Delfino ile Erdek Konuk Otel olmak üzere 3 adet Otel işletmesi bulunmaktadır.

Gıda
Gıda

Firmamız yurt çapında bulunan resmi kurumlar ve Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde yer alan askeri Birliklerin büyük bölümünün temel gıda maddeleri alım ihalelerine katılıp senelik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Türkiye'nin Geleceğine Yatırım Yapan Genç Güç...

Yükçü Grup kurulduğu 1969 yılından itibaren son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, inşaat gıda ve turizm sektörü içerisinde uzmanlaşmıştır. Hedefimiz gelişmekte olan ülkemizin lokomotifi durumundaki inşaat sektöründe ve diğer faaliyet alanlarımızda profesyonel anlamda yapılara Yükçü Grup imzası koymaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her konumda büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmak en büyük emelimizdir. Firmamız yapılanma ve yaklaşım olarak büyük bir kurum kimliği avantajını kullanırken aynı zamanda butik çalışabilme ve esneklik açısından küçük bir şirket gibi davranabilme özelliğine sahiptir.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterliliğini ve kapasitesini de artırmaktadır.

Firmamız, Avrupa'da ki ve Dünya'da ki teknolojik gelişmeleri takip ederek, ciddiyet, titizlik, doğruluk ve gerçekçilik prensipleri üzerine inşa edilmiş firma politikamızla, müşterilerimize milyon metrekare üzerinde hizmet vermiş olup aynı prensiplerden taviz vermeden hizmete devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen grup 2005-2006 yıllarında İstanbul ve Antalya Vergi Rekortmenleri listesine girerek Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı
Girişimci ruhunu kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek büyümeye ve yarınların güçlü Türkiye'si için çalışmaya devam eden Yükçü Grup, inşaat, taahüt ve turizm projeleri ile yatırımlarına devam etmektedir. Güçlü ve güvenilir yapısı ile Yükçü Grup., farklı sektörlerde elde ettiği başarılarına gelecekte yenilerini ekleyerek her zaman "En İyi"nin öncüsü olma misyonunu benimsemektedir.